Website
In de driehoek Oldenzaal, Ootmarsum en Nordhorn ligt het prachtige bungalowpark "Bavelds Dennen" tegen de duitse grens, op 5 minuten afstand van Denekamp, bij het kerkdorp Noord-Deurningen. Denekamp staat bekend om haar rust, ruimte, en haar talloze fiets en wandelpaden. Heerlijk fietsen of wandelen op de vele aangelegde paden, langs de oevers van de Dinkel en over de heide met ondermeer de vele jeneverbesstruiken. Denekamp met zijn prachtige wind- en watermolens, de midwinterhoornblazers en de traditionele paasvuren, nodigt U uit voor een onvergetelijke vakantie.
Het is mogelijk om met uw gezin per huifkar de prachtige natuur te ontdekken. U mag dan zelf de makke pony mennen.Op 1 km. afstand van het bungalowpark ligt het grootste tuincentrum van Noord- Oost Nederland. Met een overdekte oppervlakte van ruim 55.000 m (5,5 ha) brengt het een geweldig assortiment voor huis en tuin plezier. Een bezoek aan dit unieke centrum mag U dan ook niet missen.
Ook een bezoek aan het museum Nature Docet is zeer zeker de moeite waard, hier wordt aandacht besteed aan de geschiedenis van het leven op aarde met fossielen van planten en dieren, van de ijstijddieren zoals holenbeer, mammoet, eland, vogels en zoogdieren maar ook een kalf met 2 koppen wordt hier tentoongesteld. Het binnencentrum beschikt over een modern terrassencafe waar het voor iedereen gezellig vertroeven is.
In het restaurant kunt u heerlijk brunchen en dineren in de vorm van een zeer uitgebreid buffet (wel reserveren).
|