Website
Camping Le Fonti in Cervarezza bevindt zich op 1000 meter boven zeeniveau, in het Parco Nazionale Tosco-Emiliano, op 57 km. Van Reggio nel Emilia.
De camping ligt in een gebied met eeuwenoude kastanjebomen en U vindt er gerieflijke houten bungalows, die typisch zijn voor campings in de bergen en een speciaal terrein voor tenten, caravans en campers.
De camping bevindt zich op 1000 meter boven zeeniveau, in het hart van de Emilia Appennijnen, in een gebied met adembenemende vergezichten.
Het is een perfecte basis voor wandelaars en een rustige plek om te ontspannen in een groene, onbedorven natuurlijke omgeving. De camping ligt ongeveer 1 kilometer van het dorp Cervarezza , 500 meter van het hydrotherapeutisch kuuroord en ligt in het "Parco del Gigante".
|